Розподільний центр мережі магазинів

Опис

Будівництво у розподільчому центрі торгової мережі холодильної камери для зберігання продукції. Існуючий розподільчий центр побудували під сухе зберігання продукції. Висота розподільчого центру – 7 метрів, а запланована висота холодильної камери – 3,4 метра. Ширина камери – 12 метрів, металоконструкцію даху свердлити не можна, також немає можливості кріпити панельні конструкції до стін.

 

Завдання

Будівництво холодильної камери з гарантованою температурою +2…+4°С за умови інтенсивного руху людей всередині приміщення та перевезення продукції. Організувати правильний розподіл повітря для підтримки температури та збереження якості продуктів. Технологічне рішення наперед визначене тендером. Необхідно організувати кваліфікований монтаж обладнання: холодильна камера не повинна пошкодити підлогу приміщення.

Спроектувати системи кріплення для фіксації даху приміщення та гарантії міцності холодильної камери.

 

Експертна думка

Унікальність проекту наступного:
створити спеціальну систему кріплення для фіксації даху приміщення;
в ході реконструкції приміщення забезпечити міцність холодильної камери та надійність установки агрегату.
Висота розподільчого центру становить 7 метрів, а висота холодильної камери – 2,4 метри. Зважаючи на те, що ширина камери становить близько 12 метрів, і металоконструкцію даху центру не можна свердлити, панель зафіксувати на стінах неможливо. Для такої реконструкції необхідне оригінальне рішення.

Рішення

Відповідно до технічного завдання встановлені сендвіч-панелі.

Застосовано нестандартне кріплення холодильної камери та розміщення холодильного обладнання. На металевих тросах дахову панель холодильної камери опущено з висоти 7 метрів на необхідну 3,4 м та зафіксовано.

Для зниження енергоспоживання, плавної та більш “чутливої” роботи установки та зменшення зносу обладнання застосовано електронне ТРВ.

 

Результат

Встановлено холодильне обладнання з альтернативними теплообмінними апаратами, які є аналогами, зазначеними в тендерній пропозиції.

Керувати режимами роботи установки можна дистанційно за допомогою системи моніторингу через інтернет-з'єднання навіть зі смартфона.

 

Устаткування

Компресорно-конденсаторні агрегати Frascold (Італія)

Охолоджувачі повітря Gemak (Туреччина). Лінійні холодильні компоненти виробників Danfoss (ЄС), Castel (EC), Alco Controls та інші.