Ремонт

Сервіс систем холоду від компанії Келте – це своєчасна реакція на потребу клієнта. Ми позбавимо вас передчасних капітальних ремонтів, простоїв, втрати якості продукту. Експлуатація вашого обладнання стане надійною та зручною.

Коли технічне обслуговування у промисловому холоді необхідне:

  • під час введення в експлуатацію;
  • сезонне (для об'єктів. де умови експлуатації змінюються протягом року);
  • гарантійне та післягарантійне;
  • планове - регулярно відповідно до встановлених вимог.

Професійним наш сервіс роблять фахівці, експертиза яких набагато вища за звичайну монтажну компанію. Досвід монтажів обладнання різних брендів, налагодження систем управління та автоматики, виміру та коригування робочих параметрів дозволяють нам входити до числа найбільш успішних компаній з сервісу промислового холодильного обладнання. Початкова спеціалізація на холоді, потужна технічна база, наявність на складі запчастин та витратних матеріалів забезпечують якісний сервіс, ремонт та діагностику будь-якого типу та бренду. Персонал сертифікований, має допуски та дозволи.

Сервіс промислових холодильних систем проводимо з огляду на весь комплекс обладнання об'єкта та схему його взаємодії. Впроваджуємо системи віддаленого моніторингу. Результат роботи з нами – планове обслуговування всіх систем холоду, інженерний аналіз характеристик, їх своєчасне коригування.

Ваша система забезпечить розрахунковий холод навіть за тривалих максимальних навантажень.